ПРОЕКТИ

Акція СУМ в Україні “Працюю на оселю”. Ініціатива покликана зосередити зусилля для будівництва сумівської таборової  оселі «Грабівка».

Акція полягає в тому, щоб зароблені кошти за один робочий день (28 травня) пожертвувати на розбудову таборової оселі СУМ в Україні “Грабівка”. 

Таким чином одним своїм робочим днем долучитися до створення  місця, де невдовзі будуть відбуватися різноманітні вишкільні, виховні, освітні, спортивні, відпочинкові заходи.

За пожертву Ви отримаєте футболку-поло  з логотипом оселі, яка означатиме, що ми  Будуємо Оселю Спільно. 

Як взяти участь:

КРОК 1 – зареєструватися з допомогою форми – https://cutt.ly/uzIDFL7  до 30 квітня. При можливості, написати допис про те, що Ви берете участь в цій акції у зручних для Вас соціальних мережах, з використанням хештегів: #працюю_на_оселю #Грабівка #СУМ

КРОК 2 – перерахувати кошти на відповідний рахунок до 3 травня. Мінімальна сума пожертви 200 грн.

КРОК 3 – отримати поштою акційну футболку-поло з логотипом оселі. 

КРОК 4 – 28 травня одягнути отриману акційну футболку, вийти у ній на роботу і у зручних для вас соціальних мережах розповісти про це друзям з хештегами  #працюю_на_оселю #Грабівка #СУМ. 

Вся інформація про збір коштів, їхній рух, зроблені роботи, проекти чи жертводавців, буде міститися на наших медіа ресурсах: 

Акція по збору коштів насамперед зосереджена на ремонт Командного Будинка на таборовій оселі “Грабівка”.

Те, що в планах:

– полагодити покрівлю самого будинку;

– вимурувати пічку для приготування їжі;

– полагодити/замінити вікна та двері;

– поставити ставні на вікна;

– закрити щілини та дірки в підлозі чи стінах та утеплити будиночок;

– якісь інші непередбачувані роботи.

Загалом цією збіркою коштів хочемо довести до порядку будиночок, в якому відбуватимуться роботи, які дадуть змогу проводити табори. Загальна вартість робіт становить 150000,00 грн.

Якщо б виникали питання, то просимо звертатися до контактної особи: 

Андрій Фендик – 097 66 55 926 kozak@cym.org

P.S. Вартість футболки котру Ви отримаєте становить 180,00грн (6Є, або 7$), тому мінімальна пожертва 200,000 грн, тому розмір пожертви залежить від Вас самих. Вартість пересилки оплачує особа котре бере участь у акції.
Рахунки чи системи куди перерахувати кошти Ви отримаєте після реєстрації на вказану Вами електронну пошту.

Перший сумівсьий онлайн вертеп. Всі пожертви підуть на ремонт “сумівської оселі” (офісне приміщення в місті Киїів – офіс Крайової управи).

Розділімо радість народження разом з усім світом.

Дати проведення: 7 – 9 січня 2021, можна і в іншу дату на персональне запрошення.

Місце проведення: онлайн – zoom, чи щось інше.

Мета проведення: збір коштів на ремонт сумівської домівки у місті Київ.

Положення Міжкрайової спортивної ініціативи КУ СУМ в Україні та КУ СУМ Португалії.

1. СУМrun – міжкрайова спортивна ініціатива КУ СУМ в Україні та КУ СУМ Португалії з метою гартування сумівців та збору коштів для відновлення та розбудови оселі у с.Грабівка (Україна).
2. Спортивний змаг СУМrun – це постійно-діючий проект з визначеними термінами сезонних забігів.
3. Для участі у CYMrun необхідно: пробігти 3 і більше кілометрів протягом визначеного часу, надати про це підтвердження (скрін або фото трекера/екрану телефону), зробити допис у соціальних мережах з хештегом #CYMrun2020 або #CYMrun2021, зробити фінансову пожертву на рахунок організації ( звідси https://api.fondy.eu/api/checkout…)
4. Учасником змагань визнається будь яка особа, яка є або не є сумівцем: прихильники, дійсне членство, суменята, юнацтво, дружинники, сеньйори, члени інших громадських організацій та інші, які виконали вимоги передбачені пунктом 3 цього Положення.
5. Кожен учасник змагань після надання підтвердження дотримання усіх вимог отримує електронний сертифікат про участь. Переможці у категоріях «найдовша пробіжка» та «найшвидший бігун» отримають брендовані медалі.
6. Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в це Положення та в перебіг змагань, зокрема, в частині визначення категорій переможців.
Офіційна сторінка проекту в Facebook: https://www.facebook.com/runCYMrun

Разом із святкуванням Маланки в Культурно-Мистецькому Центрі Національного університету «Києво-Могилянська Академія» 12 січня 2019 року, був проведений благодійний аукціон, де можна було придбати речі виготовлені СУМівцями (від деревяної ложки – до виробів з кераміки та ялинкових прикрас). Всі кошти з аукциону підуть на ремонт домівки КУ СУМ в Україні.